News

Super Sprint Grotowice – Wyniki

30 czerwca odbył się Super Sprint Grotowice, organizowany przez nasz Automobiklub Tomaszowski na kultowych i wymagających odcinkach dawnego Rajdu Okręgowego i HRPP „2 Rajdu Doliny Krzemionki”. Sprint zaliczany był jako IV Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego oraz II Runda MPSS. W ten upalny i gorący dzień na starcie pojawiły się 22 załogi. Okoliczni mieszkańcy oraz przybyli licznie kibice mogli podziwiać kierowców oraz ich auta, od już klasycznych CC i SC przez szybkie Hondy oraz BMW kończąc na kilkuset konnych potworach takich jak Lancer Evo, Mazda 323 GTR, czy A45 AMG, na tym trudnym odcinku pokonując go trzy razy. Na mecie pojawiło się bez większych przygód 21 załóg. Najszybszym okazał się Bartosz Kowalski pilotowany przez Piotra Nowackiego w niesamowitym Audi 80 (K5) z łącznym czasem 384,68 pokonując drugiego w klasyfikacji generalnej, a pierwszego w klasie 4 Mariusza Kotynie w BMW E30 z czasem 392,62. Trzecie miejsce przypadło Sebastianowi Szmyt w Hondzie Civic z czasem 405,93 który jednocześnie uplasował się na drugim miejscu w klasie 4.
Klasa 1:
1 miejsce Hubert Schabowicz Fiat SC
2 miejsce Daniel Białek Dominik Sęczkowski Fiat CC
3 miejsce Łukasz Bracki Michal Kelm Fiat CC

Klasa 2
1 miejsce Łukasz Spławski Daihatsu Charade
2 miejsce Łukasz Konarzewski Konrad Kociołczyk Toyota Yaris
3 miejsce Dawid Śliwka Kamil Filicha Fiat CC

Klasa 3
1 miejsce Hubert Kubielski Marcin Brzezowski Honda CRX
2 miejsce Damian Najda Marcin Walencki Mitsubishi Colt
3 miejsce Mariusz Mortka Maciej Majchrzak Honda Civic

Klasa 4
1 miejsce Mariusz Kotynia BMW E30 318i
2 miejsce Sebastian Szmyt Honda Civic
3 miejsce Tomasz Zamojski BMW E-30

Klasa 5
1 miejsce Bartosz Kowalski Piotr Nowacki Audi 80
2 miejsce Adrian Wichłacz Maciej Kaczmarczyk Mercedes A45 AMG
3 miejsce Łukasz Gałka Krzysztof Zimnicki Seat Ibiza

Klasa gość
1 miejsce Michał Smejda Konrad Zając Mazda 323 GTR
2 miejsce Sudoł Patryk Iwona Żukrowska Volkswagen Polo Classic

Klasyfikacja Generalna
1 miejsce Bartosz Kowalski Piotr Nowacki Audi 80
2 miejsce Mariusz Kotynia BMW E30 318i
3 miejsce Sebastian Szmyt Honda Civic

Tabela wyników:

1)w klasach

Wyniki oficjalne Super Sprint Grotowice
W klasach
30.06.2019 r.
Lista Startowa Imię i nazwisko kierowcy Imię i nazwisko pilota Marka Model Pojemność Klasa
Razem Wyniki
15 Hubert Schabowicz Fiat Seicento 1100 1 432,02 I
9 Daniel Białek Dominik Sęczkowski Fiat CC 1108 1 442,41 II
2 Łukasz Bracki Michal Kelm Fiat Cinquecento 1108 1 456,48 III
17 Adrian Kulej Marcin Bartkowski Peugeot 205 1.1 1 504,29 IV
4 Łukasz Spławski Spławska Kasia Daihatsu Charade 1295 2 438,52 I
10 Łukasz Konarzewski Konrad Kociołczyk Toyota Yaris 1289 2 451,59 II
23 Dawid Śliwka Kamil Filicha Fiat Cinquecento 1242 2 470,16 III
18 Dionizy Kotynia VW polo 1.4 2 515,13 IV
7 Hubert Kubielski Marcin Brzezowski Honda CRX 1590 3 441,80 I
8 Damian Najda Marcin Walencki Mitsubishi Colt 1597 3 443,12 II
5 Mariusz Mortka Maciej Majchrzak Honda Civic 1596 3 458,40 III
13 Kotynia Mariusz BMW E30 318i 1997 4 392,62 I
22 SEBASTIAN SZMYT HONDA CIVIC 1998 4 405,93 II
3 Tomasz Zamojski Brak BMW E-30 1996 4 413,93 III
14 Kędzierski Bartłomiej Wołek Bartek Opel Astra 1998.00cm 4 457,06 IV
6 Bartosz Kowalski Piotr Nowacki Audi 80 4200 5 384,68 I
12 Adrian Wichłacz Maciej Kaczmarczyk Mercedes A45 ANG 1991 5 405,95 II
21 Łukasz Gałka Krzysztof Zimnicki Seat Ibiza 1984 5 432,66 III
24 Maciej Majczyna Arkadiusz Błażejewski Mitsubishi 2000 5 1275,14 nu
11 Michał Smejda Konrad Zając MAZDA 323 GTR 1,9 gość 421,53 I
16 Sudoł Patryk Volkswagen Polo Classic 1398 gość 559,85 II

2)generalka

Wyniki oficjalne Super Sprint Grotowice
30.06.2019 r.
Generalka
Lista Startowa Imię i nazwisko kierowcy Imię i nazwisko pilota Marka Model Pojemność Klasa Razem Wyniki
6 Bartosz Kowalski Piotr Nowacki Audi 80 4200 5 384,68
13 Kotynia Mariusz BMW E30 318i 1997 4 392,62
22 SEBASTIAN SZMYT HONDA CIVIC 1998 4 405,93
12 Adrian Wichłacz Maciej Kaczmarczyk Mercedes A45 ANG 1991 5 405,95
3 Tomasz Zamojski Brak BMW E-30 1996 4 413,93
11 Michał Smejda Konrad Zając MAZDA 323 GTR 1,9 gość 421,53
15 Hubert Schabowicz Fiat Seicento 1100 1 432,02
21 Łukasz Gałka Krzysztof Zimnicki Seat Ibiza 1984 5 432,66
4 Łukasz Spławski Spławska Kasia Daihatsu Charade 1295 2 438,52
7 Hubert Kubielski Marcin Brzezowski Honda CRX 1590 3 441,80
9 Daniel Białek Dominik Sęczkowski Fiat CC 1108 1 442,41
8 Damian Najda Marcin Walencki Mitsubishi Colt 1597 3 443,12
10 Łukasz Konarzewski Konrad Kociołczyk Toyota Yaris 1289 2 451,59
2 Łukasz Bracki Michal Kelm Fiat Cinquecento 1108 1 456,48
14 Kędzierski Bartłomiej Wołek Bartek Opel Astra 1998.00cm 4 457,06
5 Mariusz Mortka Maciej Majchrzak Honda Civic 1596 3 458,40
23 Dawid Śliwka Kamil Filicha Fiat Cinquecento 1242 2 470,16
17 Adrian Kulej Marcin Bartkowski Peugeot 205 1.1 1 504,29
18 Dionizy Kotynia VW polo 1.4 2 515,13
16 Sudoł Patryk Volkswagen Polo Classic 1398 gość 559,85
24 Maciej Majczyna Arkadiusz Błażejewski Mitsubishi 2000 5 1275,14 nu