ASPOL 2. Rajd Doliny Krzemionki już za nami!

5401HRPP

5401HRPP Zarząd Automobilklubu Tomaszowskiego dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie , za miłą atmosferę i wspaniałą rywalizację. Dziękujemy klubowiczom za ogromną pracę włożoną w organizację imprezy. Składamy również podziękowania dla wszystkich instytucji oraz osób, które były zaangażowane we współorganizację „ASPOL 2. Rajdu Doliny Krzemionki”. Szczególne podziękowania dla sponsora tytularnego– firmy ASPOL i jej właściciela Pana Zbigniewa Krysiaka. Dla władz gmin na terenie których przebiegały odcinki specjalne rajdu – Wójta Gminy Rzeczyca Pana Marka Kaźmierczyka oraz Wójta Gminy Czerniewice Pana Andrzeja Bednarka. Strażakom z OSP z w/wym. gmin oraz OSP Białobrzegi za profesjonalizm i okazaną pomoc w zabezpieczeniu OS-ów i piątkowego prologu, Urzędowi Miasta Tomaszów Maz., Starostwu Powiatowemu w Tomaszowie Maz., Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. Sponsorom – właścicielowi firm Mutimotors i Tezana Panu Grzegorzowi Białozorowi,  właścicielowi Studia Reklamy KUMART Panu Łukaszowi Muszyńskiemu, Panu Łukaszowi Soleckiemu właścicielowi firmy Soltrade, firmie Motorsporter.com, TOP-GUM, Aspol ASO KIA, Bistro-Bar, Hotel Mazowiecki. Podziękowania dla dla zaprzyjaźnionej Jednostki Strzeleckiej 1002 z Tomaszowa Maz ,kolegom i koleżankom z ŁZM, Automobilklubu Piotrkowskiego , Team 50 Sieradz , Automobilklubu Królewskiego za pomoc w zabezpieczeniu odcinków. Koledze Piotrowi Gierczakowi za profesjonalną konferansjerkę, firmie Q-Med za zabezpieczenie medyczne.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, już niebawem poinformujemy o kolejnych imprezach , które będziemy organizować po wakacjach.

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz