News

Grand Prix Tomaszowa Mazowieckiego – Rajd Rzeczyca 2022 III Runda MOŁ – Dziękujemy

Minął tydzień od naszej imprezy Grand Prix Tomaszowa Maz / III Runda MOŁ Rajd Rzeczyca 2022, czas na kilka słów podsumowania.
Pomysł tkwił kilka lat w głowie Prezesa, kiedy to w grudniu ubiegłego roku spotkał się z Prezydentem Miasta Tomaszowa Maz. Panem Marcinem Witko, i to On dał zielone światło żeby ta impreza się odbyła. Później już prawie z górki. Bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi za tą decyzje. Kolejną osobą, która nam bardzo pomogła był Pan Michał Gawęda ze Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz., To On profesjonalnie rozrysował nam wszystkie objazdy i znaki. Dzięki Panie Michale!
W dniu imprezy pomagało nam również wielu ludzi z naszego klubu oraz z zaprzyjaźnionych klubów i stowarzyszeń.
Dziękujemy
Dziękujemy naszemu spikerowi Piotrowi Gierczakowi za uświetnienie prologu swoim komentarzem.
Impreza nie odbyła by się oczywiście bez naszych sponsorów, którzy swoim wkładem pokazali, że w Tomaszowie da się coś zorganizować, a później dobrze bawić.
Dziękujemy przede wszystkim
Mobille Complex – sponsor główny, Q-Serwis CastrolKumArt Drukarnia & Reklama – sponsor główny
Dziękujemy również wszystkim wystawcom i partnerom, bez których Piknik nie byłby atrakcyjny.
Drugi dzień to dwa odcinki specjalne, które odbyły się w dwóch gminach. Gmina Rzeczyca/Urząd Gminy gościła nas już kolejny raz za co bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że to nie ostatni 🙂 dziękujemy Panu Markowi Kazimierczykowi. Gmina Cielądz gościła nas drugi raz, tym razem na całkowicie nowym odcinku za co dziękujemy Panu Wójtowi Pawłowi Królakowi.
Bardzo dziękujemy wszystkim służbom, które czuwały nad bezpieczeństwem, Konradowi Kowalczykowi Q-Med, OSP Białobrzegi, OSP Rzeczyca, OSP Cielądz, Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz Policji w Rawie Mazowieckiej.
Mamy nadzieję, że pamiętaliśmy o wszystkich 🙂Naszym zdaniem Piknik, Grand Prix, oraz Rajd Rzeczycy udał się. Liczymy że za rok znowu uda się zorganizować podobną imprezę, a może i lepszą. Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Wszystkich.!!