News

Podziękowania – VI Nocne Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za przyjazd oraz wspaniałą atmosferę. Dziękujemy Panu Prezydentowi Marcinowi Witko za objęcie imprezy swoim patronatem oraz ufundowanie pucharu za zwycięstwo VI Nocnego Grand Prix. Dziękujemy  firmie KUMART Studio Reklamy za oprawę graficzną Nocnego Grand Prix, firmie MMG Motorsport za sponsoring imprezy. Podziękowania dla osób i instytucji, które pomagały  w zabezpieczeniu terenu zawodów – członkom AK Tomaszowskiego, kolegom z ŁZM Motorsportklub, Jednostki 1002 Strzelec z Tomaszowa, Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz., OSP Białobrzegi, Q-med Ratownictwo Medyczne. Podziękowania dla Pani Prezes Zarządu ZGWiK za udostępnienie drogi dojazdowej do oczyszczalni w celu organizacji odcinka specjalnego.

W imprezie wystartowało 21 załóg, które miały do pokonania dwa odcinki specjalne. Pierwszy znany już wszystkim OS PCK i drugi „odkurzony” po wielu latach OS Oczyszczalnia. Zawodnicy pokonywali każdy odcinek dwukrotnie      w warunkach dziennych, a OS PCK dodatkowo dwa razy w zmienionej konfiguracji w warunkach nocnych.

Zwycięzcami w poszczególnych klasach zostali:

Klasa I –  załoga Adamczyk Michał/Adamczyk Małgorzata  ŁZM Motosportklub
Klasa II – załoga Kubacki Paweł/Kołakowski Jakub  ŁZM Motosportklub
Klasa III – załoga Krawczyk Zbigniew/Gołębiewski Łukasz AK Piotrkowski
Klasa IV – załoga Kotynia Mariusz/Frączkowski Radosław AK Tomaszowski
Klasa V – załoga Majczyna Maciej/Mrozowski Kamil AK Tomaszowski
Klasa Gość – załoga Smejda Michał/Zając Konrad AK Tomaszowski

Klasyfikację generalną wygrała załoga z klasy IV reprezentująca Automobilklub Tomaszowski – kierowca Mariusz Kotynia z pilotem Radosławem Frączkowskim, którzy otrzymali Puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Korzystając z okazji chcielibyśmy przeprosić startujących zawodników oraz ich ekipy za długie oczekiwanie na wyniki końcowe zawodów. Sytuacja została spowodowana zmianą programu liczącego, który niestety okazał się niepozbawiony wad oraz zmianą ekipy sumującej wyniki. Uczynimy wszystko aby do czasu organizacji kolejnej imprezy udało się nam wyeliminować wszystkie niedoskonałości programu, aby po raz kolejny nie narażać Państwa na niedogodności związane z oczekiwaniem na wyniki.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez AK Tomaszowski, o których będziemy informować na naszej stronie oraz klubowym Facebooku.

Zarząd AK Tomaszowskiego.